Вирішення спорів

Сильний захист поєднаний з досягненням найвищих
результатів для Вас особисто або для вашої компанії
You are here:

Вирішення спорів

Сильний захист поєднаний
з досягненням найвищих
результатів для Вас особисто
або для вашої компанії
You are here:

Щоденне життя в сучасному світі та ведення будь-якого бізнесу передбачають наявність різного роду спорів, і їх врегулювання вимагає участі висококваліфікованих юристів. Високий рівень надійності, багатий досвід та інноваційні і прогресивні стратегії є особливими рисами нашої фірми, які сприяють досягненню успіху при супроводі судових та арбітражних спорів наших клієнтів.

Врегулювання спорів, без сумнівів, вимагає глибоких теоретичних знань та практичного досвіду. Розуміння природи кожного окремого спору, значний досвід в оцінці потенційних результатів, успішні судові процеси, управління справами та реалізація найбільш ефективних підходів врегулювання спорів сформували авторитетну, цілеспрямовану та затребувану  команду практики вирішення спорів.

Ми індивідуально підходимо до кожної справи, з якою до нас звертаються клієнти. Перед тим як розпочати роботу по вирішенню спору, досвідчені спеціалісти виконують детальний юридичний аналіз документів та наданої інформації, які відносяться до предмету та суті спору. Керуючись глибокими знаннями норм законодавства та судової практики, формується мотивована правова позиція, здійснюється оцінка потенційних ризиків і клієнту надаються висновки про реальний стан справи та ефективні рекомендації щодо її вирішення.

В реаліях сьогоднішнього економічного та соціального стану часто зустрічаються випадки, коли традиційний спосіб вирішення спору в судовому порядку є не прийнятним та не вигідним для клієнта. Окрім пропозиції всього спектру юридичних послуг в сфері судового представництва, Юридичної фірма «STATUS» ефективно надає послуги в упередженні та вирішення спорів, використовуючи різні форми альтернативного урегулювання спорів. При вирішенні багатьох спорів, такі альтернативні підходи, особливо в поєднанні з ранньою оцінкою ризиків та стану справи, призводять до кращого результату набагато швидше, з меншими витратами та незручностями для клієнта. Використання таких методів може сприяти збереженню конфіденційності, а також постійним діловим відносинам між сторонами спору, які одночасно хочуть справедливого вирішення існуючих спорів.

Участь адвокатів та юристів Юридичної фірми «STATUS» при вирішення ваших спорів, надасть чітке розуміння обставин, альтернативні шляхи ефективного вирішення спору, максимальне забезпечення захисту ваших прав та інтересів, рекомендації щодо вибору способів вирішення спору, чіткий, впевнений та сильний захист поєднаний з досягненням найвищих результатів для Вас особисто або для вашої компанії.

Про фірму

Хто ми і що робимо

Юридична фірма «STATUS»

Юридична фірма «STATUS» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

1.

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

2.

Конфіденційність

наданої адвокату інформації.

3.

Робота на результат

завдяки широкому досвіду, та багатій судовій практиці;

4.

Гарантія

самовідданої боротьби в інтересах клієнта;

Наші кліенти

Наша команда

Ті люди що вирішують всі ваші задачі

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати