Податкове право

Завжди вчасна професійна підтримка і надійний захист ваших
інтересів професійними податковими адвокатами
You are here:

Податкове право

Завжди вчасна професійна підтримка
і надійний захист ваших
інтересів професійними
податковими адвокатами
You are here:

Лише вчасно надана професійна підтримка і кваліфікований адвокат по податковим спорам зможе добитися справедливості і належним чином захищати інтереси і права особи або організації, які постраждали в податковій сфері. При цьому, варто зазначити що спеціалістами Адвокатської фірми «Статус» надаються послуги щодо податкових спорів в двох направленнях: спори пов’язані з ухиленням від сплати зборів та податків, що є кримінальним порушенням, і ті, що виникають в результаті намагань компанії оптимізувати податкове навантаження.

Вирішення податкових спорів часто залежить від уміння адвоката довести факти перевищення або недотримання працівниками податкових органів своїх повноважень. Порушення прав платника податків, недотримання строків та порядку перевірки, порушення в податковому контролі та багато іншого – все це може лягти в основу відміни в судовому порядку податкової відповідальності клієнта або скасування актів податкових органів.

Податкове законодавство не є досконалим, саме тому більшість претензій податкових структур, які виражається в складенні акту порушень та надсиланні податкових повідомлень-рішень, руйнуються під атакою досвідченого спеціаліста. Деякі нормі є наскільки неоднозначними, що це призводить до довільного їх тлумачення і незаконного застосування податкових санкцій до платника податків.

У випадку порушення проти платника податків кримінальної справи на підставі фактів ухилення від сплати податків, лише кваліфікована та оперативна допомога наших адвокатів надасть можливість максимально захистити інтереси платника податків. Адвокати нашої фірми по податковим справам прекрасно орієнтуються як в податковому, так кримінальному праві, що робить захист унікальним, ефективним та високопрофесійним.

Користуватися послугами адвокатів по податковим справам Юридичної фірми «STATUS» доцільно не тільки тоді, коли спірна ситуація вже виникла, а й на стадії коли компанія лише починає задумуватися або впроваджувати мінімізацію податкового тиску та оптимізації податкових платежів.

Про фірму

Хто ми і що робимо

Юридична фірма «STATUS»

Юридична фірма «STATUS» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

1.

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

2.

Конфіденційність

наданої адвокату інформації.

3.

Робота на результат

завдяки широкому досвіду, та багатій судовій практиці;

4.

Гарантія

самовідданої боротьби в інтересах клієнта;

Наші кліенти

Наша команда

Ті люди що вирішують всі ваші задачі

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати