Медичне право

Комплексна юридична підтримка медичного бізнесу
You are here:

Медичне право

Комплексна юридична підтримка
медичного бізнесу
You are here:
0

медичних закладів на обслуговуванні

0

медичних закладів створено за нашої участі

0

судових цивільних прав, в яких ми брали участь

0

кримінальних справ в якості адвокатів лікарів

Юридична фірма «STATUS» успішно реалізовує та стрімко розвиває медично-правову практику, яка полягає в наданні повного комплексу юридичних послуг медичним установам різного профілю та різної форми власності. Адвокати та юристи фірми є визнаними фахівцями в галузі медичного права, постійно займаються підвищенням кваліфікації та обміном знаннями, регулярно здійснюючи публікації щодо актуальних правових питань в сфері надання медичних послуг в Україні.

Наша фірма здійснила супровід та забезпечення комплексної юридичної підтримки створення та відкриття одинадцятьох нових сучасних клінік в Україні, включаючи розробку індивідуальної схеми роботи медичного бізнесу з урахуванням особливостей цієї галузі, оформлення всіх необхідних дозвільних документів та підготовка внутрішніх документів правового характеру, що регулюють діяльність клініки. .

В режимі постійної юридичної підтримки юридична фірма здійснює обслуговування більше ніж десяти медичних закладів, яким забезпечує постійну підтримку в веденні господарської діяльності, регулює та вирішує питання з державними установами та органами, вирішує в досудовому порядку конфліктні питання з пацієнтами, забезпечує судовий захист інтересів клінік.

В активі юридичної фірми «STATUS» десятки судових справ, в яких було забезпечено бездоганне та високопрофесійне представництво інтересів клінік. Спектр судової практики фірми досить широкий і включає цивільні справи про стягнення з клінік матеріальної та моральної шкоди, повернення сплачених коштів пацієнтом, захист честі, гідності,ділової репутації та спростування неправдивої інформації або припинення порушення прав. Також наші адвокати успішно  захищають лікарів, медичний персонал в кримінальних справах проти життя та здоров’я особи (неналежне виконання професійних обов’язків, ненадання допомоги хворому, порушення прав пацієнтів тощо)..

Юридична фірма «STATUS» активно приймає участь в різноманітних медичних заходах освітнього характеру, розвиваючи правову свідомість лікарів та формуючи у них активну позицію щодо захисту свої професійних прав.

Наша фірма здійснює комплексний юридичний супровід діяльності ряду великих трейдерів сучасного медичного обладнання світового масштабу, сприяючи їх розвитку та популярності серед споживачів медичного обладнання.

Про фірму

Хто ми і що робимо

Юридична фірма «STATUS»

Юридична фірма «STATUS» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

1.

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

2.

Конфіденційність

наданої адвокату інформації.

3.

Робота на результат

завдяки широкому досвіду, та багатій судовій практиці;

4.

Гарантія

самовідданої боротьби в інтересах клієнта;

Наші кліенти

Наша команда

Ті люди що вирішують всі ваші задачі

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати