Корпоративне право

Вирішуємо фінансові питання з банками вигідними для вас способами
You are here:

Корпоративне
право

Вирішуємо фінансові питання з банками
вигідними для вас способами
You are here:

Юридична фірма «STATUS» має в своєму арсеналі значний досвід юридичного супроводу корпоративних транзакцій, корпоративного управління та інших операцій в галузі корпоративних взаємовідносин. Ми успішно консультуємо в сферах злиття та поглинання, управління компаніями, фінансів, реорганізації та ліквідації. Наші спеціалісти допомагають клієнтам засновувати та організовувати представництва в Україні, реєструвати нові та реструктуризувати вже існуючі компанії, готувати внутрішні нормативні та інші корпоративні документи, укладати договори учасників та акціонерів. Ми надаємо клієнтам послуги повного спектру корпоративного супроводу, включаючи юридичний аудит, податкове планування, отримання дозволів та ліцензій необхідних для здійснення діяльності та дозвільної документації для концентрації, проведення переговорів та підготовку необхідних договорів та іншої документації.

Ми надаємо консультації та юридичну підтримку в організації та проведення загальних зборів акціонерів, та забезпечуємо захист та реалізацію прав акціонерів, представляємо інтереси клієнтів в судових процесах за позовами акціонерів. Спеціалісти фірми консультують клієнтів в корпоративній галузі щодо різних аспектів реєстрації, подачі документів, розкриття інформації і інших особливостей корпоративного законодавства.

Результатом роботи з Юридичною фірмою «STATUS» в сфері корпоративних відносин є впевненість клієнта в надійному юридичному захисті його корпоративних прав та інтересів.

Про фірму

Хто ми і що робимо

Юридична фірма «STATUS»

Юридична фірма «STATUS» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

1.

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

2.

Конфіденційність

наданої адвокату інформації.

3.

Робота на результат

завдяки широкому досвіду, та багатій судовій практиці;

4.

Гарантія

самовідданої боротьби в інтересах клієнта;

Наші кліенти

Наша команда

Ті люди що вирішують всі ваші задачі

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати