Інтелектуальна власність

Надійний захист ваших інтелектуальних прав
You are here:

Інтелектуальна власність

Надійний захист ваших
інтелектуальних прав
You are here:

Юристи та адвокати Юридичної фірми «STATUS» мають значний досвід консультування з питань інтелектуальної власності. Протягом багатьох років спеціалісти нашої фірми слідкують за розвитком та змінами як законодавства так і практики вирішення спорів в галузі захисту інтелектуальної власності.

Спеціалісти нашої фірми в даній сфері надають допомогу в питаннях, пов’язаних з захистом знаків для товарів та послуг, авторських прав, винаходів та промислових розробок, а також при реєстрації прав на інтелектуальну власність, надають допомогу у складенні проектів та веденні справ від подачі заяви до отримання клієнтом дозволу. Також, з ціллю відстоювання інтересів клієнта, ми розробляємо можливі стратегії захисту та ведення судових спорів з інтелектуальної власності, що дозволяє ефективно досягати бажаних результатів для клієнта.

Ми представляємо інтереси наших клієнтів в Державному департаменті інтелектуальної власності та інших державних органах і судах. Здійснюючи експертну оцінку юридичного стану ситуації клієнта наші спеціалісти надають консультації з недобросовісної конкуренції пов’язаної з правами на інтелектуальну власність, та багатьом іншим питанням, що стосуються захисту інтелектуальної власності клієнта.

Cпівробітництво з Юридичною фірмою «STATUS» по питанням інтелектуальної власності забезпечать безпеку ваших нематеріальних активів, які дедалі більше стають значимим фактором, який впливає на їх капіталізацію в успіх результатів вашої діяльності.

Про фірму

Хто ми і що робимо

Юридична фірма «STATUS»

Юридична фірма «STATUS» зареєстрована відповідно до положень Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокати та юристи фірми мають престижну юридичну освіту і багаторічний досвід в сфері надання юридичних послуг приватним особам та організаціям в справах будь-якого ступеню складності.

Протягом років професійної діяльності основною спеціалізацією нашої фірми стало надання послуг в складних, та тяжко вирішуваних справах кримінального та цивільного права. Цьому сприяє жорсткість в діях, гнучкість в прийнятті рішень, уміння правильно управляти наданою інформацією, і звісно незаперечний професіоналізм та самовіддача всіх співробітників.

1.

Індивідуальний підхід

до кожного клієнта

2.

Конфіденційність

наданої адвокату інформації.

3.

Робота на результат

завдяки широкому досвіду, та багатій судовій практиці;

4.

Гарантія

самовідданої боротьби в інтересах клієнта;

Наші кліенти

Наша команда

Ті люди що вирішують всі ваші задачі

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати