Адвокати та юристи Юридичної фірми «STATUS» мають глибокі теоретичні знання, практичний досвід, професійну підготовку та всі можливості для забезпечення надання послуг в спектрі заявлених юридичних практик. В процесі створення та розвитку нашої фірми при виборі практик було обрано принцип універсальності в наданні послуг клієнту, що дозволяє здійснювати комплексне і повноцінне обслуговування клієнта та забезпечити надійних захист його прав та інтересів з досягненням максимального результату при вирішення заявлених клієнтом проблем.

Кожна практика, в якій ми надаємо послуги має керівника серед адвокатів фірми. Адвокат-керівник практики є виключним та компетентним спеціалістом в правових механізмах, практичній реалізації, альтернативах вирішення питання та консультування клієнтів в сфері правовідносин що стосуються його практики. Прийняття всіх важливих питань, спілкування з клієнтом при обранні стратегії і тактики ведення справи, проведення переговорів, надання висновків здійснюється лише за участі адвоката – керівника практики, який несе повну відповідальність щодо основних та ключових питань при вирішенні всіх питань, пов’язаних з його практикою.

Існують випадки коли над одним комплексним проектом працюють два і більше адвокатів – керівників практик, що дозволяє вирішити поставлені задачі «під ключ».

Спектр надання послуг Юридичною фірмою «STATUS» не обмежується заявленими практиками, оскільки специфіка та складність окремих проектів вимагають вузькопрофільних знань та досвіду, якими успішно володіють спеціалісти нашої фірми.

Практики

В яких галузях ми експерти

Спектр надання послуг Юридичною фірмою «STATUS» не обмежується заявленими практиками, оскільки специфіка та складність окремих проектів вимагають вузькопрофільних знань та досвіду, якими успішно володіють спеціалісти нашої фірми.

Медичне право

Надаємо повний комплекс юридичних послуг медичним установам різного профілю та форми власності.

Корпоративне право/ М&A

Ми успішно консультуємо в сферах злиття та поглинання, управління компаніями, фінансів, реорганізації та ліквідації.

Антимонопольне та конкурентне право

Податкове право

Лише вчасно надана професійна підтримка і кваліфікований адвокат по податковим спорам зможе добитися справедливості

Вирішення спорів

Юридична фірма «STATUS» при вирішення ваших спорів, надасть чітке розуміння обставин, альтернативні шляхи ефективного вирішення спору.

Інтелектуальна власність

Юристи та адвокати Юридичної фірми «STATUS» мають значний досвід консультування з питань інтелектуальної власності.

Кримінальне право

Досвідчений адвокат по кримінальним справам Юридичної фірми «STATUS» допоможе відстояти ваші права та захистити ваші інтереси.

Трудове право

Допомагаємо фізичним особам, підприємствам та організаціям з усіх питань, що пов'язані з представництвом їх законних інтересів.

Наша команда

Ті люди, які вирішують всі ваші задачі

Зв'яжіться з нами

І ми вирішимо всі ваші задачі!

Адреса

04071, М. КИЇВ, ВУЛ. ЩЕКАВИЦЬКА,
30/39, ОФ. 303

Подзвоніть нам

+38 (044) 425-03-55

Напишіть нам

statusdefense@gmail.com

Давайте працювати разом!

Залиште вашу заявку і ми вирішимо всі ваші задачі!

Надіслати

Ми в соц. мережах